בדיקת חשמל לביטוח

 
חברות ביטוח רבות מנסות למכור לנו מגוון כיסויים לכל צרה או אסון שעלולים להתרחש: פריצה או גניבה של האוטו, הצפה של הבית, רעידות אדמה, שריפות ושאר קללות שהיינו שמחים לא להכיר. לעיתים נגרמות שריפות כתוצאה מליקויים במערכות חשמל ביתיות או מערכות חשמל גדולות יותר – בבתי עסק למשל. לכן בשעת התביעה של הביטוח, יידרשו בדיקות רבות לצורך קביעת הזכאות לפיצוי במסגרת התביעה. בדיקת חשמל לביטוח הנעשית בצורה מקצועית, תביא להכרעה בתביעה ולקבלת הכספים המגיעים לכם.
 

מדוע נרצה לבצע בדיקת חשמל לביטוח?

 
כאשר אנו מעוניינים לקבל כספי ביטוח על אסונות או תאונות הקשורות למערכות חשמליות, תידרש מעורבות של איש מקצוע. זה יכול להיות חשמלאי מוסמך או חשמלאי בודק, שיעמדו על הנסיבות שעלולות היו להוביל לתקלה או לשריפה. לעיתים תדרוש חברת הביטוח גם בדיקת חשמל מקצועית לביטוח. לפעמים אף נרצה לבצע את בדיקת החשמל מטעמנו באופן עצמאי, באמצעות איש מקצוע אמין ומהימן שיוכל לספק הוכחות ברורות לתקינותה מערכת חשמל. כך, נסייע בבניית התיק לתביעת כספי הביטוח בגין כשלים.
 

מי מוסמך לבצע בדיקת חשמל לביטוח?

 
על מנת לוודא שכל בדיקת חשמל תיעשה בצורה מקצועית ועל-פי כל הדרישות המחמירות, הכרחי לפנות לחשמלאי בודק או לחשמלאי מורשה. רק הם מוסמכים לבצע בדיקת חשמל לביטוח ולהנפיק את האישורים הנדרשים לבודקי התביעה בחברות הביטוח. לעיתים, חברת ביטוח מסוימת תמסור לכם רשימה של חשמלאים איתם היא עובדת או אפילו תבחר עבורכם את החשמלאי שיבצע את הבדיקות הנדרשות. מוטב שלא תסתפקו בתשובה של החשמלאי שנשלח אליכם על-ידי חברת הביטוח, בפרט אם תרצו להגיש תביעת נגד. במקרה כזה, תוכלו לבצע בדיקה עצמאית שתיעשה על-ידי איש מקצוע שמצאנו לנכון לעבוד עמו.
 
ממסר פחת עלה באש
 

אמינות ואדיבות הם שם המשחק

 
יוסי שמר מבצע עבודות חשמל שונות ומגוונות עבור לקוחות מרוצים כבר שנים רבות. המקצועיות הגבוהה הנרכשת בעקבות שנים של טיפול במקרי חשמל מגוונים, לצד שירות אדיב ומחויך, הם המפתח להצלחה – כך מאמין יוסי שמר. שאלו כל לקוח שהתנסה בשירותיו של יוסי! שמר הינו חשמלאי מוסמך שיבצע עבורכם בדיקת חשמל לביטוח תוך מתן שירות יוצא מן הכלל.
 
התקשרו עוד היום ותוכלו ליהנות משירות מקצועי ומבדיקת חשמל מקיפה ואיכותית: 072-3251603