לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו
 
072-3251603
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת חשמל למכבי אש

 
מכבי האש דורשים מכל עסק ועסק להמציא אישורים על תקינות המערכות השונות שעלולות – חס ושלום – לגרום לשריפה בבית העסק. מערכות כיבוי האש וגלאי העשן, מערכות החשמל ופתחי האוורור, יציאות החירום ומערכות הקירור – כל אלו נבדקים בקפדנות רבה על-ידי גורמים מקצועיים, על מנת לספק למכבי האש תמונת מצב ברורה של הסיכונים השונים העלולים להוביל לשריפה בבית העסק. מהי בדיקת חשמל למכבי אש? מי יכול לבצע אותה? מה היא כוללת ועל מה יש להקפיד בעת בחירת החשמלאי הנכון לביצוע העבודה?
 

בדיקת חשמל למכבי אש נדרשת על-פי החוק

 
על מנת לקבל ממכבי האש אישור תקינות הדרוש לשם החזקת רישיון העסק, יש צורך למסור למכבי האש אישור תקינות מערכות החשמל, לצד אישורים נוספים המאשרים את תקינותן ובטיחותן של מערכות אחרות. הבדיקה תיעשה אחת לתקופה, בשעת הצורך, למטרת חידוש רישיון או בעת הגשת בקשה לקבלת רישיון עסק חדש.
 

בדיקה על-ידי חשמלאי בודק

 
בדיקת תקינות מערכות החשמל בבית העסק תיעשה אך ורק על ידי חשמלאי בודק ולא חשמלאי מוסמך. חשמלאי בודק עבר הסמכה ייעודית והוא רשאי לבצע את הבדיקות השונות של מערכות החשמל. הבדיקות מצריכות שימוש בכלים ובאמצעים מתקדמים לגילוי קצרים ותקלות. חשמלאי בודק יבצע את הבדיקות הנדרשות לתקינות מערכת החשמל ולמציאת קצרים בה, וכמו כן יבדוק את האופן בו מקפיד בית העסק על תקינות חדרי החשמל של הבניין או על מערכות החשמל המותקנות בו.
 
אישור תקינות מערכות חשמל
 

בדיקה על-ידי יוסי שמר – בודק חשמל

 
בדיקת חשמל עבור מכבי אש אינה מסתכמת באישור בלבד. זוהי פרוצדורה חיונית שיכולה להציל חיים במקרים רבים. יוסי שמר הינו חשמלאי בודק מקצועי ודקדקן שלא ייתן לשום פרט קטן לחמוק מעיניו. בזכות ניסיון של שנים ומקצועיות גבוהה, יוסי שמר יצליח לגלות כל תקלה ולטפל בה במהירות האפשרית. יוסי שמר מבטיח כי כל לקוח יוכל לקבל את מבוקשו במחיר הולם, ומתאים את עצמו ליכולותיו של הלקוח ולאופי הפרויקט.
 
אל תיקחו סיכונים מיותרים! פנו עכשיו ליוסי שמר והוא יגיע בהקדם לבדוק את תקינות החשמל. חייגו: 072-3251603