לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו
 
072-3251603
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת מערכות סולאריות

 
 
בדיקה של מערכת סולארית נועדה לתקן כשלים במערכת, או לחקור את הביצועים במקרה שיש תפוקה ירודה. איש המקצוע שיבצע את הבדיקה הזו צריך להיות מוסמך כמהנדס חשמל עם התמחות במערכות סולאריות. מדובר על הסמכה ספציפית אשר מקנה לאיש המקצוע את היכולת להעניק את שירותי הבדיקה הללו.
 

בודק כיום ובעבר

 
בעבר רק חברת החשמל הייתה מבצעת את הבדיקות הללו, אך כיום גם בודקי חשמל מבצעים את הבדיקה למתקנים חדשים. אם אתם עומדים מול צורך לבצע בדיקת מערכות סולאריות אתם מוזמנים ליצור קשר עם יוסי שמר. מהנדס חשמל מוסמך ומומלץ שיוכל לבצע עבורכם בדיקה יסודית בהתאם לדרישות הבטיחות ולייעול מושלם.
 

מה בודקים במהלך בדיקת מערכות סולאריות?

 
בדיקת מערכות סולאריות הינה בדיקה יסודית ומקיפה אשר נועדה לבחון את המערכת באופן יסודי, ולבדוק את אופן העבודה שלה. בין היתר מבצעים את הבדיקות הבאות:

  • בדיקה יסודית של התכניות.
  • בדיקת צורת ההצבה.
  • בדיקת קונסטרוקציה.
  • בדיקת אופן ההתקנה, החיבורים והכבילה.
  • בדיקת לוחות, הארקות ותעלות.
  • בדיקת קיר הממירים והמונה.
  • בדיקת הפאנלים והממירים.
  • בדיקת לוחות DC AC

 

על הבדיקה ומה שהיא דורשת

 
בדיקה של מערכת סולרית דורשת מאיש המקצוע שמבצע אותה היכרות עם אופני התכנון וההתקנה שנועדו למנוע כשלים וכן מאריכים את החיים של המערכת. אמנם יש בשוק מתקינים וקבלנים שיש להם ידע בהרכבת מערכות סולאריות. אך לעומתם מהנדס סולארי הוא מהנדס חשמל ואלקטרואופטיקה שיודע לתכנן ולבנות ממירים. והוא מכיר את המערכת הסולארית לעומקה. ולכן רק מהנדס חשמל סולארי יוכל לבצע את הבדיקה בצורה יסודית ולהעלות את המסקנות המדויקות. יש לציין שעל מנת להצליח באיתור כשל במערכת הסולרית צריך המהנדס להיות בעל כלים מתקדמים והרבה ידע מקצועי.
 

תהליך הבדיקה

 
במהלך הבדיקה בוחנים את המידע שקיים בממירים ומנתחים את תפוקת המערכת. כמו כן מודדים את הנתונים מהפאנלים ומסיקים כיצד יש לחקור את הכשל. בהתאם למסקנות של השלב הזה בוחרים את ציוד הבדיקה. מדובר על כלים מיוחדים שעוברים כיול אחת לתקופה במעבדות בחו"ל. לאחר סיום הבדיקה יגיש הבודק דו"ח בדיקה למערכת הסולארית. דו"ח זה מהווה חוות דעת מומחה למערכת. בדו"ח קיים פירוט מלא וכן תצלומים של כשלים והסברים באשר להמשך הטיפול.
 
 

לבדיקה מקצועית ובטוחה פנו אלינו

 
יוסי שמר מהנדס חשמל מוסמך מזמין אתכם ליצור קשר כדי לקבל פרטים נוספים על בדיקת מערכות סולאריות. אצלנו ניתן לקבל שירות של בדיקת מערכת סולארית חדשה לאחר הקמתה, וכן בדיקה חמש שנתית בהתאם לדרישות המקובלות בענף. אתנו תוכלו להיות בטוחים כי הבדיקה מתבצעת באופן יסודי, והיא תהיה יעילה, אפקטיבית ובטיחותית לשימוש. כי השירות שלנו מסתמך על ידע מקצועי נרחב והסמכה יסודית, על הבנה מעמיקה בתחום והרבה ניסיון, וכמובן – כלים ייעודיים מהמתקדמים ביותר בתחום.

צרו קשר עוד היום עם יוסי שמר - בודק חשמל ויועץ מוסמך: 072-3251603