בודק חשמל בחולון

אסור לזלזל בכוחו של החשמל

חשמל הוא המצאה יחסית מודרנית ולפני מאתיים שנה כנראה לא היינו מוצאים אפילו מישהו שיכול לחשוב על כך אך היום קשה לראות איך אנחנו יכולים לחיות בלעדיו. הזרם החשמלי שינה את פני ההיסטוריה ובכל מה שקשור לחשמל צריך להפנים שיש לו סכנות רבות. אנרגיה חשמלית היא אנרגיה חזקה ביותר שיכולה לחשמל אנשים למוות בקלות אפילו בנגיעה אחת פשוטה. החשמל יכול להיות מומר לאנרגיית חום שתגרום לשריפות קטלניות שיכולות לעשות נזק רב ולכן יש צורך תמיד לפקוח שבע עיניים על כל בעל מקצוע שנותן לנו אישור מסוים למערכת החשמל. בתחום החשמל יש כמה בעלי מקצוע ולמרות שלכולם אנחנו קוראים חשמלאי, מי שנותן לנו אישור הוא אך ורק בודק חשמל.

מהו בודק חשמל?

• בודק חשמל הוא חשמלאי מוסמך שעבר הסמכה ונהיה בודק חשמל. מהנדס בודק חשמל הוא בעל מקצוע שקיבל אישור מהמדינה לבדוק מבנים או מערכות שמוזנים בחשמל. בודק חשמל הוא זה שמוודא תקינות, הוא זה שצריך למצוא ליקויים ופגמים והכול כדי להגן עלינו מפני סכנות עתידיות. בין העבודות הרבות של בודק חשמל ניתן למצוא בתי ספר, עיריות, מפעלים רבים גדולים וקטנים, עסקים, חנויות מסעדות וכמובן מתקנים של חברת החשמל עצמה ותחנות כוח.

• בודק חשמל משתמש באמצעים מתקדמים שכוללים צילומים תרמיים כדי לבחון את ההתחממות של לוחות חשמל. הוא בודק את החיבורים, בודק את ספקי הכוח, בודק את מנגנוני החירום, את ההארקה ועוד דברים רבים. בודק חשמל יודע כיצד לזהות האם יש בעיה ואפילו הסיכון הכי קטן יקבל הערה שדורשת תיקון ולא יתקבל אישור לאותה מערכת חשמל.

• בודקי חשמל בחולון ובראשון לציון מכירים היטב את כל התקנות והחוקים במדינת ישראל לגבי מערכת החשמל והתשתית המתאימה והם משווים בין הרצוי למצוי. כל מערכת שלא תעבור את הבדיקה לא תקבל אישור לפעול וכל ליקוי שלא דווח או ביקורת שלא יושמה יכולה לסבך את המפעילים בבעיות משפטיות חמורות ביותר.

הזמינות שבהם נמצא בודק חשמל בחולון

כדי להזמין בודק חשמל בחולון יש צורך לחפש את בעל המקצוע, הישמרו מחשמלאים שטוענים שאין צורך בבודק חשמל והם יכולים לבצע את העבודה. למרות שגם הם יכולים להסתבך משפטית במצב כזה - אתם אלו שיכולים לשלם על כך בנזק רב לרכוש ואפילו על חייכם. בודק חשמל הוא בעל מקצוע קצת פחות זמין בגלל שיש הרבה פחות בודקי חשמל מאשר חשמלאים מוסמכים ולכן כדאי להקדים ולשריין את הגעתו מתי שאתם צריכים לחדש את האישורים שלכם למערכת החשמל שפועלת בעסק או במפעל.

עבור אילו קריאות נקרא בודק חשמל?

קריאות לבודק חשמל יכולות להיות בדיקות שגרתיות כאשר אנחנו צריכים לחדש את האישור של מערכת החשמל שלנו, הן יכולות להיות קריאות חירום כאשר לוח חשמל מסוים מתחמם יתר על המידה או מקצר בצורה מוזרה ביותר, בעיות חשמל מסובכות שחשמלאי רגיל לא מצליח לפתור.