לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו
 
072-3251603
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בודק חשמל ובדיקה לרישיון עסק

 
 
צילום תרמי שיפר את חיינו בכמה תחומים. מעבר לשימושים משטרתיים או צבאיים יש לו שימוש גם בחיי היום יום וזה הזמן להכיר אותו ואת ייחודיותו.
 

בלי בודק חשמל לא תקבלו רישיון

 
בודק חשמל הוא אחד מבעלי המקצוע שעמם תצטרכו לעבוד כדי לקבל רישיון לעסק. לא משנה איזה עסק יש לכם, בין אם מדובר במפעל גדול, במסעדה או במשרד קטן, אתם חייבים לקבל רישיון לעסק. רישוי עסקים הוא תהליך שמצד אחד נשמע ארוך ומורכב ומצד שני הוא יכול להיות ברור ומובן אם רק עובדים בצורה מסודרת. אחד מהשלבים להוצאת רישיון לעסק הוא לוודא שמערכת החשמל בו תקינה. כדי לוודא את מערכת החשמל אתם חייבים לעבוד עם בודק חשמל שיריץ בדיקה מקיפה על כל לוחות החשמל, הכבלים, המערכות הסולריות וכל מה שרלוונטי לעסק.
 

מתי צריך בודק חשמל ומתי חשמלאי?

 
אנשים רבים מתבלבלים בין בודק חשמל לחשמלאי ולכן יש צורך לעשות סדר. חשמלאי הוא איש מקצוע שיכול להעניק לכם שירות תיקונים. יש גם חשמלאים שיוכלו לתקן מערכות מורכבות יותר ואפילו להשתתף בתהליך ההקמה של תשתית החשמל במקום. בודק חשמל בהכרח יהיה חשמלאי האי הוא נמצא בהיררכיה גבוה יותר ממנו. בודק חשמל יכול להעניק לכם את כל השירותים שחשמלאי מעניק אך הוא גם יכול לבצע בדיקות, שלהן תוקף חוקי בשל הסמכות שלו.
 

כיצד נבחר את בודק החשמל?

 
יש עוד הבדל גדול בין בודקי החשמל והוא המחיר. המחיר של בודק חשמל יכול לנוע בין 1500 שקלים ועד אלפי שקלים והכול תלוי בסוג הבדיקות שהוא מבצע. ככל שמדובר בבודק חשמל מנוסה ומוכר יותר יש סיכוי גבוה יותר שהמחיר שלו יהיה גבוה יותר בהתאם, הרי צריך לזכור שגם לבודקי חשמל יש היררכיות. למשל, בודק חשמל סוג 3 יעלה יותר מבודק חשמל סוג 1. כמו כן, ככל שהמתקן החשמלי יהיה מורכב יותר בעל מתח גבוה יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר. בנוסף, בהתאם לתיקונים שיש לבצע ובהתאם לבדיקות הנוספות שיבצע בודק החשמל המחיר יעלה בהתאם.