לתיאום פגישת ייעוץ אישית התקשרו
 
072-3251603
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
 
** לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יועץ חשמל - יוסי שמר

 
לפעמים נדרשת עזרה חיצונית במטרה לקבל פתרון הולם לבעיותיכם. מערכת החשמל מהווה רכיב מהותי ומרכזי בתפקוד מבני מגורים, עסקים, מוסדות ציבוריים ומפעלים. כשזה מגיע לחשמל, ייעוץ נכון ומקצועי מהווה אלמנט קריטי - אתם זקוקים לאיש מקצוע אמין ומנוסה.

מערכת החשמל הינה מערכת מורכבת ביותר. ארון חשמל מאורגן ומחולק היטב לפי עומסים, חיווט תקני המתועל כיאות, הארקה מתפקדת, חיבורי שקעים, מערכות בקרה ואוטומציה... השמיים הם הגבול. לתכנון חשמל יש היבט אנושי ברור; פיזור שקעי כוח ותקשורת במקומות הנכונים, תוך חשיבה ארגונומית. לפיכך, יועץ חשמל טוב הוא מי שיודע לתכנן את מערכת החשמל על מנת שתספק את הצרכים שלכם בשלמותם, לא רק בהווה - אלא גם בעתיד. על פי חוק, נדרש בודק החשמל לבצע בדיקות תקופתיות במערכת החשמל, נושא הנאכף במקומות בהם נדרשת צריכת חשמל גבוהה, דוגמת משרדים, בתי מגורים משותפים גבוהים , מפעלי תעשייה.
 
 
 

יועץ וחשמלאי בודק

 
יועץ חשמל מומחה נדרש לספק פתרון תקני כנדרש בחוק. לכן ברור היתרון בבחירה ביועץ שיש לו גם הכשרה כחשמלאי בודק מוסמך. הבודק מכין את מערכת החשמל לקראת בדיקת חברת חשמל והוא רשאי להנפיק דוחות עבור גופים נוספים: רישוי עסקים, מכבי אש, חברות ביטוח וכו'. הסמכת חשמלאי בודק ניתנת בתום הכשרה לחשמלאים הנדסאים ומהנדסים עם ניסיון של למעלה מ-5 שנים בתחום ונוכחות ב-20 בדיקות לפחות.
 
 
 
יועץ חשמל
 
 
 
 
 
מערכת חשמל תקינה חיונית לתפקוד המקום, הן ברמה הפרקטית, הבטיחותית והחוקית. כשהחשמלאי שלכם הוא גם יועץ ובודק - מובטחת לכם הצלחה בפועלכם והיעדר הפתעות ועיכובים ביורוקרטיים המלווים בעוגמת נפש מיותרת. בחירת איש מקצוע אינה החלטה של מה בכך, בפרט כשמדובר במערכת החשמל, הבסיס להתנהלות החיים.

כשזה מגיע לחשמל בבית, בעסק, או במפעל - אל תתפשרו!
התקשרו אליי 072-3251603 או השאירו פרטים באתר ואחזור אליכם, תוך הבטחה לעשות את כל המאמצים הנדרשים במטרה לספק לכם מענה הולם.