רעיונות ושימושים למערכות סולאריות

עקב העליה בשימוש במערכות סולאריות, רבים רוצים לרכוש ולהשתמש באנרגיה סולארית ולמצוא שימושים אפשריים מעבר להמלצות הפופולריות. ריכזנו עבורכם מספר שימושים במערכות סולאריות אשר יכולות להביא אתכם צעד קדימה בשימוש באנרגיה ירוקה.

מערכות סולאריות לבתים, בניינים ועסקים

השימוש הנפוץ ביותר למערכות סולאריות הוא בהחלט ההתקנה על גגות בתים ובניינים. הביקוש גדל וניתן למצוא ברוב הבניינים החדשים מערכות סולאריות מותקנות. היתרון הוא לא רק בחיסכון לטווח הארוך אלא גם ההגנה על הסביבה. ניתן לסמוך על האנרגיה הסולארית להציל אתכם כאשר יש תקלות באספקת החשמל וכל עוד אתם מתחזקים את הלוחות, תוכלו לצפות לתוצאות מספקות.

מערכות סולאריות לחצר או גינה

ניתן להשתמש במערכות סולאריות גם בחצר או בגינה. הסיבה לכך יכולה להיות בתור תחלופה למערכות סולאריות על הגג או בתור מקור אנרגיה נוסף. ניתן להשתמש באנרגיה הזאת גם לתפעול והטענה של אביזרי גינון ותאורה לגינה. חיבור מערכות סולריות למערכות מחשב או טכנולוגיות יעבירו את הגינה שלכם לשלב הבא. גינה חכמה אשר קל לנהל גם מרחוק ומקור האנרגיה ירוק.

שילוט ותאורת רחוב

ברחבי העולם התופעה הופכת להיות נפוצה וניתן למצוא תאורה ושילוט אשר מחוברים ללוחות סולאריים ועובדים עם עזרת אנרגית השמש. פתרון זה הופך להיות נפוץ, בעיקר במדינות בהן השמש היא מקור אנרגיה קבוע ואמין. שימוש באנרגיה סולארית לשילוט ותאורה חוסך משאבים ובדיקת מערכות סולאריות לא לוקחת זמן רב ועדיין תעלה פחות משימוש בהמון משאבי חשמל ואנרגיה לאורך זמן.

טעינה לרכבים וציוד

התקנת לוח אחד, או לוחות בודדים, רק לצורך הטענה של רכב או ציוד, רק מתגלה כאופציה. בחלק מהמוסכים ותחנות הדלק ישנן מערכות סולאריות אשר משמשות להטענת רכבים חשמליים וגם מספקות אנרגיה לשימושים נוספים. כאשר מדובר בשימוש אישי, ניתן להתקין לוחות מעל עמדת החניה ולהיעזר בהם להטענת הרכב או שימושים אחרים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7750183