בדיקת חשמל

כמערכות החשמל המודרניות הינן מורכבות ובעלות חשיבות רבה, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה תפקודית עבור כמעט כל פעולה שנעשית על ידינו בבית, בעסק או במרחב. לכן, חשוב מאוד לבצע בדיקת חשמל תקופתית. להלן יופיע פירוט של סוגי בדיקות החשמל שאנו מבצעים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים.

בדיקת חשמל

בדיקת החשמל שלנו כוללת הן בדיקה ויזואלית והן בדיקה טכנית של מערכת החשמל בפנים או מחוץ למבנים בהתאם לצורך, על פי חוק החשמל הישראלי משנת 1954 ותקנותיו הרלוונטיות. בדיקות אלה כוללות: בדיקת לוחות חשמל בדיקת הבדדה (מגר) של כל הקווים בדיקת לולאת התקלה במעגל הראשי בדיקת תקינות הארקה ורציפות לכל מסלולה של המערכת בדיקת רציפות מוליכי הארקה במתקן בדיקת ממסרי פחת בדיקת התנגדות לולאת התקלה בלוחות משנה בדיקת סלקטיביות וכיול הגנות כמו כן, אנו מבצעים גם בדיקת עמידה בתקנים של אביזרים ותחומים נוספים, כמו תאורת רחובות. אנו עובדים עם מכשור מתקדם, לרבות כזה המאפשר לנו לבצע בדיקת תרמוגרפיה ללוחות החשמל החיונית במקרים רבים.

בדיקת חשמל בתחום ההגנה בזמני חירום

כידוע, מערכות חשמל מורכבות ולא מורכבות, אמורות לכלול גם מנגנונים שונים שנועדו לסייע למשתמשים בהן בזמני חירום, החל מהפסקת חשמל המשביתה תהליכים חשובים, ועד תקלות רציניות יותר שיכולות במקרים מסוימים גם להוות סיכון ממשי לבני אדם. הפסקות חשמל במערכות עסקיות למשל, יכולות לגרום נזק ממשי וכלכלי לפעילות העסק כולו ולצד זאת, לפגוע ברנשים המנסים לצאת מהבניין, או זקוקים להכוונה ללא אור. בהתאם, אנו מבצעים בדיקות בתחום זה, הכוללות:

  • בדיקת תקינות פעולת לחצני החירום
  • בדיקת פעילות תאורת חירום, שלטי התמצאות וכד' (הן מבחינת תקינותם והן מבחינת מיקומם).

בסיום הבדיקה תקבלו דו"ח מפורט ומקצועי

הדוח שאנו מעניקים במסגרת בדיקת החשמל מכיל את פירוט הממצאים, פירוט ליקויים במידה והיו, וכן את הדרכים לטיפול באותם ליקויים. הדוח המסופק ללקוחותינו הינו מקצועי ותקף עבור דרישות של חברות ביטוח, כיבוי אש או רישוי עסקים.

בדיקת חשמל לרשויות

אנו מבצעים החוק הישראלי או אפילו חברות הביטוח השונות מחייבות רשויות מקומיות לבדוק מפעם לפעם מערכות חשמל במבני ציבור, מוסדות חינוך ועוד. על כן, אנו מעניקים לרשויות את השירותים הבאים:
  • בדיקות חשמל תקופתיות לבתי ספר, קניונים ושאר מוסדות, בדיקת חשמל לרישיון עסק בדיקת ארקת יסוד לבריכות שחייה
  • בדיקת תרמוגרפיה ללוחות חשמל במפעלים, מוסכים, נגריות וחברות הייטק
  • בדיקת מערכות PV – סולאריות
  • בדיקת מערכות טעינה לרכבים חשמליים בסקטור הציבורי, העסקי ובכלל.

חשוב לציין שהבדיקות נעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים בתחום. כמו כן, אנו מעניקים גם שירות ייעוץ חשמל היכן ששירות זכה נדרש, על מנת לסייע ללקוחות, לייעל את פעולות מערכת החשמל ובעיקר, למנוע נזקים עתידיים.

לתיאום בדיקת חשמל מקצועית, צרו קשר עוד היום עם יוסי שמר – בודק חשמל ויועץ מוסמך: 073-7750183

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7750183