בודק חשמל באזור

מה ההסמכה של בודק חשמל?
בודק חשמל הוא ההיררכיה הגבוהה ביותר במקצוע והוא יכול להיות המענה לכל הבעיות שלכם. בודק חשמל יכול לטפל בבעיות במערכת החשמל הוא יכול לבדוק אותה ולאשר אותה לעוד תקופת זמן מוגבלת עד לבדיקה הבאה ואפיל להקים מערכות חשמל ביתיות או למגזרים העסקי והתעשייתי. ההסמכה של בודק חשמל נעה בין חשמלאי טכנאי ועד מהנדס חשמל, ולכן יש גם כמה רמות של בודקי חשמל. בודק חשמל רמה 1 הוא חשמלאי טכנאי שיש לו חמש שנים ניסיון, בודק חשמל רמה 1 הוא הנדסאי חשמל עם חמש שנים ניסיון לפחות ובודק חשמל רמה 3 הוא מהנדס חשמל עם ניסיון של שנתיים.

כיצד נמצא בודק חשמל באזור?

כדי למצוא בודק חשמל באזור מגורכם אתם צריכים לבדוק קודם כל איזה בודק חשמל אתם צריכים. כמו שכבר הוזכר לעיל יש מספר דרגות של בודקי חשמל כאשר כל אחד מהם יכול לבדוק מתקן חשמלי במתח שונה. בודק חשמל בדרגה 1 יכול לבדוק מתקן חשמלי במתח נמוך של עד 3*80 אמפר וכך זה עולה עד לבודק חשמל רמה 3 שיכול לבדוק כל מתקן חשמלי, גם במתח גבוה. כדי למצוא את בודקי החשמל באזור מגוריכם אתם צריכים לחפש באינטרנט. ייפתחו לפניכם תוצאות רבות שמהן אתם צריכים לבצע סקר שוק מעמיק לפי פרמטרים של ניסיון, רושם ראשוני וגם מחיר, שיכול להיות שונה.

מהם עיקרי העבודה לבתים פרטיים?

העבודה של בודקי חשמל עם המגזר העסקי והתעשייתי הרבה יותר רחבה מאשר עם המגזר הפרטי. המגזר העסקי והתעשייתי מחויבים להוציא רישיון לעסק וכך מטבע הדברים הם צריכים לבצע בדיקות למערכת החשמל במקום, כדי לאשר שהיא תקינה. את האישור הזה יש צורך לקבל מבודק חשמל ורק כך רשות הכיבוי וההצלה תוכל להעניק לכם אישור כיבוי אש למקום וכמובן לסיים את תיק השטח. במגזר הפרטי לעומת זאת בדרך כלל מדובר על הקמה של מערכות חשמליות, בבתים פרטי שנבנה או בפרויקט גדול יותר על ידי יזמי נדל"ן, וכמובן בדיקות תקופתיות או טיפול בתקלות כשיש בזה צורך.

אזורי שירות באזור

  • שיכון שבענה
  • גני אזור
  • בן גוריון
  • שיכון חדש
  • יצחק שדה
  • שיכון גג

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7750183