בודק חשמל באשדוד

לבודקי החשמל בישראל עבודה ייחודית, הכשרה ודרג ייחודיים, אותם הם רוכשים דרך משרד התמ"ת והיחידה לרישוי חשמלאים. הסיבה לכך טמונה באופי תפקידם, הסכנה הכרוכה בביצוע תפקידם והחשיבות שלו.

לאילו צרכים יש להזמין בודק חשמל?

בודק חשמל יזומן בעיקר במקרים של צורך בבדיקת מערכת החשמל הביתית או בעסק או תעשייה, במועדים מסוימים, כמו למשל, בדיקת חשמל לצורכי ביטוח (עשייתו או פדיית דמי ביטוח), לאחר בניית בית או דירה מקבלן או לאחר שיפוץ מסיבי שהיה והשפיע על מערכת החשמל הביתית. בנוסף, בודק החשמל יופיע במקרים של צורך בקבלת אישור ממכבי אש (בעיקר רלוונטי לבתי עסק) וכחלק מתהליך הגשת בקשה לקבלת רישיון עסק.

האם כל בודק חשמל הוא חשמלאי מוסמך?

היחידה לרישוי חשמלאים יצרה מעין "דרגות" של החשמלאים, כל אחד על פי הכשרתו ותחום התמחותו. הראשון בהם הוא חשמלאי מוסמך. השני הוא בודק החשמל, אשר מעין "רמה מעל" ומוכשר לעשות יותר פעולות מאשר החשמלאי המוסמך. תחת דרגת בודק החשמל נוכל למצוא 3 תת דרגות, כל אחת מהן מסמלת את זרם החשמל איתו יכול לעבוד בודק החשמל, כאשר דרגה 630 מאפשרת לבדוק לעבוד עם כל מערכת חשמל ובכל עוצמת זרם חשמלי.

מה בודק חשמל באשדוד בודק?

באשדוד, לאור העובדה שיש המון בתי עסק, בתי זיקוק, נמל וכמובן, כרבע מיליון תושבים ובתי אב רבים, יש צורך רב בבודקי חשמל. בודק חשמל באשדוד יהיה רווי בעבודה ובעשייה, הן במסגרת הבתים והדירות והן במסגרת תעשיות ובתי עסק שם בדיקת מערכות החשמל מורכבת יותר ודורשת בודק מדרגה 630.

אילו מצבים כדאי ואף רצוי להזמין בודק חשמל?

במצבים בהם ביתכם עבר שיפוץ מסיבי ואינכם בטוחים האם יש צורך בבדיקת מערכת החשמל הביתית, במקרים בהם אתם חשים כי ישנן תקלות רבות שמתעוררות בהקשר של מערכת החשמל שלכם (למשל, נפילות מתח רבות, קצרים וכדומה) והינכם רוצים לקבל את חוות דעתו של בודק העובד תחת ההנחיות והתקנים שמגדירה חברת החשמל, אל תהססו והזמינו עוד היום בודק. מערכת חשמל ביתית שאיננה תקינה עשויה לסכן את חייכם וחייהם של בני ביתכם ובין הסכנות הן התחשמלות, פרוץ שריפה וכדומה.

בית פרטי מול דירת מגורים

כאמור לעיל, ישנן שלוש תת דרגות שונות של בודקי חשמל, כאשר השתיים הראשונות- 610 ו-620 מאפשרות לבודק החשמל לבדוק מערכות תלת פאזי, עם זרם של 3X80 אמפר ו3X250 אמפר, בהתאמה. הדרגה הראשונה מאפשרת לבדוק לעבוד בעיקר בסביבה של דירות מגורים וחלק מהבתים הפרטיים בעוד שהדרגה השנייה מאפשרת לעבוד בתעשיות ומפעלים קטנים וכמובן, כלל הדירות ובתי המגורים. במידה והינכם זקוקים לשירותיו של בודק חשמל מומחה ומקצועי, או שאינכם בטוחים ומעוניינים להתייעץ, פנו עוד היום ליוסי שמר הנדסת חשמל בטלפון מספר 073-7750183.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7750183