בודק חשמל בבת ים

מהו בודק חשמל?

אם יש מקצוע אחד שלא בטוח תבינו עד כמה הוא חשוב זהו בודק חשמל. באופן כללי ישנם תחומים רבים שהאדם הממוצע לא כל כך מבין בהם ותחום החשמל הוא אחד מהם כאשר יש כל כך הרבה בעלי מקצוע והמסכות שלפעמים אנחנו פשוט הולכים לאיבוד. כדי לעשות סדר חשוב להבין של מקצועות החשמל יש דרגות וכל דרגה יכולה לבצע דברים מסוימים. חשמלאי מוסמך למשל זהו חשמלאי שיכול לפתור תקלות ביתיות ואנשים רבים מוסמכים בהסמכה זו. בודק חשמל הוא בעל מקצוע בעל סמכויות רבות יותר והוא יכול לבצע בדיקות למתקנים חשמליים והוא קיבל הסמכה לכך מטעם המדינה.

מה תחומי פעילותו של בודק חשמל?

• בודקי חשמל יש בכל מקום בארץ. בודק חשמל בבת ים, בראשון לציון, בתל אביב ובכל מקום בארץ מבצעים את כל העבודות החשובות ביותר והן בדיקות מתקנים חשמליים שיכולים להיות מסוכנים מאוד. בודק חשמל הוא זה שנותן את האישור למתקן חשמלי שהוא יכול לפעול ויש צורך לעבור את הבדיקה הזו כשמקימים אתר או מערכת שמוזנת על ידי חשמל, מפעל, מבנה עסק או כל דבר אחר, וגם בדיקות תקופתיות אחת לשנה.

• ללא האישור של בודק חשמל המתקן לא יכול לפעול. כל הפעלה או הזרמה של חשמל למערכת כזו בלי אישור בתוקף היא עבירה חמורה על החוק. עבירות אלו יכולות לסבך את בעל המפעל או העסק עם החוק בצורה עמוקה מאוד ולהעניש אותו בדו"חות כספיים והשעיה של אותו אתר לאלתר.

• בודק חשמל מבצע את הבדיקות הללו מטעם המדינה אך יכול לבצע גם כל עבודה של כל ההיררכיה שמתחתיו. עבודות של חשמלאי מוסמך רגיל יכולות להתבצע ביתר קלות על ידי בודק חשמל בבת ים אך לרוב הוא לא מבצע אותן אלא מתרכז בעבודתו החשובה יותר והיא מתן אישורים ובדיקות תקינות.

אילו טיפולים בודק חשמל מטפל?

בודק חשמל יכול לבדוק שלל רחב של אלמנטים במערכת החשמלית. בודק חשמל בבת ים משתמש בצילומים תרמוגרפיים לזיהוי בעיות בלוחות החשמל, הוא בודק את ממסרי הפחת, האם ההארקה המערכת החשמלית מתבצעת בצורה נכונה והאם קווי החשמל תקינים ועוברים במקומות שלא מסכנים אותם ולא את מי שלידם. בודק חשמל אחראי לבדוק האם המערכת פועלת בהתאם לתקנות של המדינה ולכן עליו להכיר אותם עד הרמה המדויקת ביותר.

אילו סכנות עומדות בפנינו במידה ולא נזמין בודק חשמל?

במידה ויהיה מתקן כלשהו שיוזן על ידי חשמל, שלפעמים יכול להגיע למתחים גבוהים מאוד, ללא אישורים מתאימים, מעבר לקנסות הכספיים ולהשלכות העסקיות, החשמל יכול לסכן את העובדים והשוהים בקרבתו. מערכת חשמל היא לא משחק אלא סכנת חיים והסכנות יכולות להיות התחשמלות ושריפות. שריפה יכולה להתרחש בקלות במתאר כזה כיוון שהאנרגיה החשמלית יכולה ליצור אנרגיה תרמית אדירה ובמידה והמערכת לא תקינה יכול להיגרם קצר שיגרום לדליקה עצומה.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
073-7750183