בודק חשמל ברחובות

אחד מאנשי המקצוע שמספק שירותים בתחום החשמל נקרא בשם בודק חשמל. תפקידו שונה מתפקידו של חשמלאי, ופונים אליו במקרים מסוימים בהם יש צורך לבצע בדיקת חשמל. בודק חשמל ברחובות יענה על הצורך ויבצע בדיקת חשמל יסודית ומקיפה בהתאם לחוקי החשמל ולתקני חברת החשמל.

מיהו בודק חשמל ברחובות?

בודק חשמל ברחובות הוא איש מקצוע שהתפקיד שלו הוא לבדוק כי מערכת החשמל המותקנת במבנה תקינה. רק מי שהוסמך על ידי הרשויות וקיבל את התעודה המסמיכה אותו כבודק חשמל ברחובות יכול לבצע את העבודה הזו.

מה כוללת הבדיקה?

 • בדיקת לוחות חשמל, קווי חשמל ושטחי חתך שמוליכים בהתאמה לחצאי אוטומטים. וכן בדיקת תקינות של ממסרי הפחת. כולל בדיקה תרמוגרפית בעת הצורך. בדיקה זו בודקת אם נוצרת התחממות של המוליכים, מה שמאותת על תקלות במקום.
 • בדיקת הארקה, בדיקה של זליגה במתקן, בדיקת תאורת חירום, בדיקת לוח החשמל בהתאם לחוקים.
 • הפקת דו"ח שמצביע על ליקויים במידה וקיימים אותם נדרשים בעלי המקום לתקן על מנת למנוע התחממות יותר וכתוצאה מכך שריפות.
 • במידת הצורך ניתן להזמין מהבודק גם שירות של ביצוע תיקונים והתאמות במערכת החשמל, על מנת להתאים את מערכת החשמל לדרישות התקנים.

 • באילו מקרים קוראים בדרך כלל לבודק חשמל?

   
  חשמלאי בודק יוזמן לרוב כאשר בעלי המקום קבלו הודעה על בדיקת ביקורת מטעם חברת החשמל. כאשר חברת החשמל מבצעת בדיקה עלינו להתאים את המערכת בהתאם, כדי למנוע מצבים של ליקויים ותקלות שעלולות לגרום לכך שלא נעבור את הביקורת. בדיקות אלו נערכות במפעלים תעשייתיים. במוסדות, בנייני מגורים ועוד. כמו כן יש מקרים בהם אנשים רוצים לוודא כי מערכת החשמל תקינה והיא אינה מסכנת את השוהים במבנה.

  טיפים לבחירת בודק חשמל ברחובות

   

  תפקידו של יועץ חשמל הוא משמעותי, ולכן חשוב לנו לאתר איש מקצוע מתאים שישביע את רצוננו, ויבצע את העבודה במלוא הבטיחות ובצורה יעילה. כך נבחר את איש המקצוע:

  • נברר על ההסמכה שלו בתחום. יש לציין כי בודק חשמל הוא איש מקצוע בעל תעודה מוגדרת. אם כי קיימת חלוקה לשלוש רמות של בודקי חשמל – סוג 1, סוג 2, וסוג 3. בהתאם לצורך יש לבחור את הבודק המתאים.
  • הבודק חייב לעבוד בצורה יעילה ולהכיר היטב את העבודה שלו. ככל שיש לו יותר ניסיון הוא רכש מסוגלות להשתלט על מערכות חשמל, ולבצע את הבדיקות כנדרש.
  • חשוב כי הבודק יכיר את ההתנהלות של חברת החשמל. וזאת כדי למנוע מצבים בהם הביקורת לא תאושר. בודק חשמל שיודע מה בודקים בביקורת ועל מה מקפידים בה, יוכל להכין את השטח היטב לקראת הבדיקה.
  • לאחר ביצוע הבדיקה עליכם לקבל אישור בדיקה וכן דו"ח מפורט. וודאו כי בודק חשמל ברחובות שאליו אתם פונים מבצע את הפעולות הללו.

  תפריט נגישות

  מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
  משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

  מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
  073-7750183